Kurzy Kaduková

Konverzačný kurz
17.35-19.05
Učebnica: New Headway Upper-Intermediate 4th edition

Kurz je dvojhodinový, konverzačný. Poslucháčmi sú prevažne dospelí, ktorí majú záujem udržať si úroveň znalostí jazyka a súčasne rozšíriť si slovnú zásobu a zlepšiť svoje komunikačné schopnosti. Byť schopný rozprávať anglicky plynule je pre nich veľmi dôležité a tomuto cieľu je prispôsobený aj obsah vyučovania. Okrem učebnice pracujeme s aktuálnymi materiálmi a otvárame rôzne diskusné témy. Na hodinách panuje príjemná a uvoľnená atmosféra a študenti sa radi stretávajú aj mimo vyučovania.

IV.D/ Úroveň B1-B2
Konverzačný kurz
Streda 17.35-19.05
Učebnica: New Headway Intermediate 4th edition

Kurz je dvojhodinový, konverzačný. Poslucháčmi sú naši dlhoroční študenti, prevažne dospelí, ktorým sa na našej škole veľmi páči a učenie sa angličtiny považujú za svoju celoživotnú výzvu. Majú záujem udržať si úroveň znalostí jazyka a súčasne rozšíriť si slovnú zásobu a zlepšiť svoje komunikačné schopnosti. Okrem učebnice pracujeme s rôznymi aktuálnymi materiálmi a témami do diskusie. Na hodinách panuje príjemná a uvoľnená atmosféra a študenti sa radi stretávajú aj mimo vyučovania.